COMIESIĘCZNE AKCJE TEMATYCZNE

Z autorką bloga Krzepkie Serce postanowiłyśmy organizować comiesięczne tematyczne akcje kulinarne. Postaramy się co tydzień publikować przepisy związane z daną tematyką. Chciałabym Was zachęcić do wspólnej zabawy, więc jeśli jesteś bloggerem i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do nas – zapraszamy ;) Jeśli jesteś czytelnikiem bloga, który poszukuje inspiracji, konkretnych przepisów, a może chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się co nieco na temat konkretnej kuchni czy potrawy zachęcamy do pozostawiania sugestii i propozycji na temat tego jakie mogłyby być kolejne miesiące, a na pewno się do tego dostosujemy.

Dodatkowo, jeśli zrealizujesz któryś z przepisów i zechcesz podzielić się efektem swojej pracy wyślij zdjęcie potrawy na adres mailowy carpecatino@vp.pl , a ja umieszczę je w zakładce „zrealizowane przepisy czytelników”. Pozdrawiam :)

#1. Dyniowy październik: 

#2. Francuski listopad:

#3. Bożonarodzeniowy grudzień: 

The following two tabs change content below.

carpecatino

Ostatnie wpisy carpecatino (zobacz wszystkie)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>